
C. dos Santos
Goalkeeper · USA
San Diego
Resum4 PJ · 372 minvaloració 7.1
Resum
4 PJ · 372 min
Partits
4
Titular
4
Minuts
372
Valoració
7.1
Porteria11 aturades6 gols encaixats
Porteria
11 aturades
Remats a porta
Aturats 11 Gol 6
Aturades
11
Gols encaixats
6
Creació112 passades0 clau
Creació
112 passades
Passades
112
Passes clau
0
Precisió de passada
de les passades
Targetes0 🟨 · 0 🟥
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
0
Faltes rebudes
0
Targeta compartible
Descarrega la targeta de C. dos Santos i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
C. dos Santos és porter del San Diego. A la Major League Soccer 2026/27 va disputar 4 partits (372 minuts), amb 11 aturades i 6 gols encaixats.
Preguntes freqüents
Per quin equip juga C. dos Santos?
C. dos Santos juga al San Diego.
Quantes aturades ha fet C. dos Santos aquesta temporada?
C. dos Santos ha fet 11 aturades en 4 partits.
En quina posició juga C. dos Santos?
C. dos Santos juga de porter.