
Chi Zhongguo
Midfielder · China PR
Beijing Guoan
Resum10 PJ · 118 minvaloració 6.6
Resum
10 PJ · 118 min
Partits
10
Titular
0
Minuts
118
Valoració
6.6
Atac0 gols · 0 assist.0 G+A
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 0 Fora 2
Rematades
2
Rem. a porta
0
Creació83 passades1 clau
Creació
83 passades
Passades
83
Passes clau
1
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat1 regats · 4 entrades42% duels
Duels i regat
1 regats · 4 entrades
Regats
Reeixits 1 Fallats 1
Duels guanyats
de 12
Entrades
4
Intercepcions
2
Targetes0 🟨 · 0 🟥
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
1
Faltes rebudes
0
Targeta compartible
Descarrega la targeta de Chi Zhongguo i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
Chi Zhongguo juga de migcampista al Beijing Guoan. A la Chinese Super League 2026/27 va sumar 0 gols i 0 assistències en 10 partits (118 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Chi Zhongguo?
Chi Zhongguo juga al Beijing Guoan.
Quants gols ha marcat Chi Zhongguo aquesta temporada?
Chi Zhongguo ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Chinese Super League 2026/27.
En quina posició juga Chi Zhongguo?
Chi Zhongguo juga de migcampista.