MyFootballyticsmyfootballytics
D. de Ornelas

D. de Ornelas

Midfielder · NorwayHam-Kam

Temporada 2025/26Eliteserien
Resum
0 PJ · 1 min
Partits
0
Titular
0
Minuts
1
Valoració
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Creació
2 passades
Passades
2
Passes clau
0
Duels i regat
0 regats · 0 entrades
Entrades
0
Intercepcions
0
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
0
Faltes rebudes
0

Targeta compartible

Targeta compartible: D. de Ornelas

Descarrega la targeta de D. de Ornelas i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

D. de Ornelas juga de migcampista al Ham-Kam. A la Eliteserien 2025/26 va sumar 0 gols i 0 assistències en 0 partits (1 minut).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga D. de Ornelas?

D. de Ornelas juga al Ham-Kam.

Quants gols ha marcat D. de Ornelas aquesta temporada?

D. de Ornelas ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Eliteserien 2025/26.

En quina posició juga D. de Ornelas?

D. de Ornelas juga de migcampista.