MyFootballyticsmyfootballytics
Dani Ojeda

Dani Ojeda

Attacker · SpainHuesca

Temporada 2025/26
Competició: Segunda División
Resum
28 PJ · 1318 min
Partits
28
Titular
16
Minuts
1318
Valoració
6.7
Atac
2 gols · 2 assist.
Gols
2
Assistències
2
Gols + assist.
4
Penals marcats
0
A porta 30%Fora 70%30%
Rematades a porta
A porta 7 Fora 16
Rematades
23
Rem. a porta
7
Creació
575 passades
Passades
575
Passes clau
15
84%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
10 regats · 12 entrades
Reeixits 45%Fallats 55%45%
Regats
Reeixits 10 Fallats 12
41%
Duels guanyats
de 90
Entrades
12
Intercepcions
6
Targetes
4 🟨 · 0 🟥
Grogues
4
Vermelles
0
Faltes comeses
7
Faltes rebudes
12

Targeta compartible

Targeta compartible: Dani Ojeda

Descarrega la targeta de Dani Ojeda i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Dani Ojeda juga de davanter al Huesca. A la Segunda División 2025/26 va sumar 2 gols i 2 assistències en 28 partits (1318 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Dani Ojeda?

Dani Ojeda juga al Huesca.

Quants gols ha marcat Dani Ojeda aquesta temporada?

Dani Ojeda ha marcat 2 gols i ha donat 2 assistències a la Segunda División 2025/26.

En quina posició juga Dani Ojeda?

Dani Ojeda juga de davanter.