
Dani Sánchez
Defender · Spain
Malaga
Resum15 PJ · 688 minvaloració 6.5
Resum
15 PJ · 688 min
Partits
15
Titular
6
Minuts
688
Valoració
6.5
Atac0 gols · 1 assist.1 G+A
Atac
0 gols · 1 assist.
Gols
0
Assistències
1
Gols + assist.
1
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 2 Fora 2
Rematades
4
Rem. a porta
2
Creació261 passades6 clau
Creació
261 passades
Passades
261
Passes clau
6
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat3 regats · 11 entrades45% duels
Duels i regat
3 regats · 11 entrades
Regats
Reeixits 3 Fallats 8
Duels guanyats
de 47
Entrades
11
Intercepcions
7
Targetes0 🟨 · 0 🟥
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
3
Faltes rebudes
4
Targeta compartible
Descarrega la targeta de Dani Sánchez i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
Dani Sánchez juga de defensa al Malaga. A la Segunda División 2025/26 va sumar 0 gols i 1 assistència en 15 partits (688 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Dani Sánchez?
Dani Sánchez juga al Malaga.
Quants gols ha marcat Dani Sánchez aquesta temporada?
Dani Sánchez ha marcat 0 gols i ha donat 1 assistència a la Segunda División 2025/26.
En quina posició juga Dani Sánchez?
Dani Sánchez juga de defensa.