MyFootballyticsmyfootballytics
Edgar Alcañiz

Edgar Alcañiz

Midfielder · SpainFC Cartagena

Temporada 2025/26Copa del Rey
Resum
0 PJ · 91 min
Partits
0
Titular
0
Minuts
91
Valoració
6.9
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Fora 100%0%
Rematades a porta
A porta 0 Fora 1
Rematades
1
Rem. a porta
0
Creació
33 passades
Passades
33
Passes clau
0
90%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
1 regats · 3 entrades
Reeixits 100%100%
Regats
Reeixits 1 Fallats 0
67%
Duels guanyats
de 9
Entrades
3
Intercepcions
0
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
2
Faltes rebudes
2

Targeta compartible

Targeta compartible: Edgar Alcañiz

Descarrega la targeta de Edgar Alcañiz i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Edgar Alcañiz juga de migcampista al FC Cartagena. A la Copa del Rey 2025/26 va sumar 0 gols i 0 assistències en 0 partits (91 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Edgar Alcañiz?

Edgar Alcañiz juga al FC Cartagena.

Quants gols ha marcat Edgar Alcañiz aquesta temporada?

Edgar Alcañiz ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Copa del Rey 2025/26.

En quina posició juga Edgar Alcañiz?

Edgar Alcañiz juga de migcampista.