MyFootballyticsmyfootballytics
Fran Beltrán

Fran Beltrán

Midfielder · SpainGirona

Temporada 2025/26
Competició: Copa del Rey
Resum
1 PJ · 120 min
Partits
1
Titular
1
Minuts
120
Valoració
7.3
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Creació
68 passades
Passades
68
Passes clau
0
89%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
0 regats · 3 entrades
Fallats 100%0%
Regats
Reeixits 0 Fallats 1
42%
Duels guanyats
de 12
Entrades
3
Intercepcions
3
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
3
Faltes rebudes
1

Fran Beltrán juga de migcampista al Celta Vigo. A la Copa del Rey 2025/26 va sumar 0 gols i 0 assistències en 1 partit (120 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Fran Beltrán?

Fran Beltrán juga al Celta Vigo.

Quants gols ha marcat Fran Beltrán aquesta temporada?

Fran Beltrán ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Copa del Rey 2025/26.

En quina posició juga Fran Beltrán?

Fran Beltrán juga de migcampista.