
Gabriel Sara
Midfielder · Brazil
Galatasaray
Competició: Champions League
Resum2 PJ · 153 minvaloració 7.2
Resum
2 PJ · 153 min
Partits
2
Titular
2
Minuts
153
Valoració
7.2
Atac0 gols · 0 assist.0 G+A
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 2 Fora 0
Rematades
2
Rem. a porta
2
Creació83 passades1 clau
Creació
83 passades
Passades
83
Passes clau
1
Duels i regat1 regats · 6 entrades53% duels
Duels i regat
1 regats · 6 entrades
Regats
Reeixits 1 Fallats 1
Duels guanyats
de 17
Entrades
6
Intercepcions
1
Targetes0 🟨 · 0 🟥
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
1
Faltes rebudes
0
Gabriel Sara juga de migcampista al Galatasaray. A la Champions League 2024/25 va sumar 0 gols i 0 assistències en 2 partits (153 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Gabriel Sara?
Gabriel Sara juga al Galatasaray.
Quants gols ha marcat Gabriel Sara aquesta temporada?
Gabriel Sara ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Champions League 2024/25.
En quina posició juga Gabriel Sara?
Gabriel Sara juga de migcampista.