
Guilherme Inácio
Attacker · Brazil
Corinthians
Resum5 PJ · 131 minvaloració 6.4
Resum
5 PJ · 131 min
Partits
5
Titular
1
Minuts
131
Valoració
6.4
Atac0 gols · 0 assist.0 G+A
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Creació18 passades2 clau
Creació
18 passades
Passades
18
Passes clau
2
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat0 regats · 4 entrades42% duels
Duels i regat
0 regats · 4 entrades
Regats
Reeixits 0 Fallats 2
Duels guanyats
de 12
Entrades
4
Intercepcions
0
Targetes0 🟨 · 0 🟥
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
3
Faltes rebudes
1
Targeta compartible
Descarrega la targeta de Guilherme Inácio i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →
Guilherme Inácio juga de davanter al Corinthians. A la Brasileirão Série A 2026/27 va sumar 0 gols i 0 assistències en 5 partits (131 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Guilherme Inácio?
Guilherme Inácio juga al Corinthians.
Quants gols ha marcat Guilherme Inácio aquesta temporada?
Guilherme Inácio ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Brasileirão Série A 2026/27.
En quina posició juga Guilherme Inácio?
Guilherme Inácio juga de davanter.