MyFootballyticsmyfootballytics
Hélder Tavares

Hélder Tavares

Midfielder · Cape VerdeTondela

Temporada 2025/26Primeira Liga
Resum
20 PJ · 602 min
Partits
20
Titular
6
Minuts
602
Valoració
6.7
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Creació
192 passades
Passades
192
Passes clau
2
79%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
0 regats · 14 entrades
Fallats 100%0%
Regats
Reeixits 0 Fallats 1
53%
Duels guanyats
de 66
Entrades
14
Intercepcions
8
Targetes
1 🟨 · 1 🟥
Grogues
1
Vermelles
1
Faltes comeses
13
Faltes rebudes
10

Targeta compartible

Targeta compartible: Hélder Tavares

Descarrega la targeta de Hélder Tavares i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Hélder Tavares juga de migcampista al Tondela. A la Primeira Liga 2025/26 va sumar 0 gols i 0 assistències en 20 partits (602 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Hélder Tavares?

Hélder Tavares juga al Tondela.

Quants gols ha marcat Hélder Tavares aquesta temporada?

Hélder Tavares ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Primeira Liga 2025/26.

En quina posició juga Hélder Tavares?

Hélder Tavares juga de migcampista.