
Lorenzo Aguado
Defender · Spain
Albacete
Competició: Copa del Rey
Resum5 PJ · 268 minvaloració 6.3
Resum
5 PJ · 268 min
Partits
5
Titular
4
Minuts
268
Valoració
6.3
Atac0 gols · 1 assist.1 G+A
Atac
0 gols · 1 assist.
Gols
0
Assistències
1
Gols + assist.
1
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 0 Fora 2
Rematades
2
Rem. a porta
0
Creació57 passades3 clau
Creació
57 passades
Passades
57
Passes clau
3
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat1 regats · 5 entrades41% duels
Duels i regat
1 regats · 5 entrades
Regats
Reeixits 1 Fallats 3
Duels guanyats
de 27
Entrades
5
Intercepcions
7
Targetes0 🟨 · 0 🟥
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
2
Faltes rebudes
4
Lorenzo Aguado juga de defensa al Real Madrid. A la Copa del Rey 2025/26 va sumar 0 gols i 1 assistència en 5 partits (268 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Lorenzo Aguado?
Lorenzo Aguado juga al Real Madrid.
Quants gols ha marcat Lorenzo Aguado aquesta temporada?
Lorenzo Aguado ha marcat 0 gols i ha donat 1 assistència a la Copa del Rey 2025/26.
En quina posició juga Lorenzo Aguado?
Lorenzo Aguado juga de defensa.