MyFootballyticsmyfootballytics
M. de Brienne

M. de Brienne

Defender · CanadaGais

Temporada 2025/26
Allsvenskan
Resum
21 PJ · 1245 min
Partits
21
Titular
15
Minuts
1245
Valoració
7.1
Atac
1 gols · 2 assist.
Gols
1
Assistències
2
Gols + assist.
3
Penals marcats
0
A porta 9%Fora 91%9%
Rematades a porta
A porta 1 Fora 10
Rematades
11
Rem. a porta
1
Creació
600 passades
Passades
600
Passes clau
15
Duels i regat
14 regats · 32 entrades
Reeixits 54%Fallats 46%54%
Regats
Reeixits 14 Fallats 12
55%
Duels guanyats
de 135
Entrades
32
Intercepcions
22
Targetes
4 🟨 · 0 🟥
Grogues
4
Vermelles
0
Faltes comeses
22
Faltes rebudes
9

M. de Brienne juga de defensa al Gais. A la Allsvenskan 2025/26 va sumar 1 gol i 2 assistències en 21 partits (1245 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga M. de Brienne?

M. de Brienne juga al Gais.

Quants gols ha marcat M. de Brienne aquesta temporada?

M. de Brienne ha marcat 1 gol i ha donat 2 assistències a la Allsvenskan 2025/26.

En quina posició juga M. de Brienne?

M. de Brienne juga de defensa.