MyFootballyticsmyfootballytics
Manu Morlanes

Manu Morlanes

Midfielder · SpainMallorca

Temporada 2024/25
LaLiga
Resum
23 PJ · 1341 min
Partits
23
Titular
15
Minuts
1341
Valoració
6.9
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
A porta 14%Fora 86%14%
Rematades a porta
A porta 1 Fora 6
Rematades
7
Rem. a porta
1
Creació
692 passades
Passades
692
Passes clau
10
Duels i regat
3 regats · 45 entrades
Reeixits 38%Fallats 62%38%
Regats
Reeixits 3 Fallats 5
55%
Duels guanyats
de 129
Entrades
45
Intercepcions
23
Targetes
7 🟨 · 0 🟥
Grogues
7
Vermelles
0
Faltes comeses
15
Faltes rebudes
13

Manu Morlanes juga de migcampista al Mallorca. A la LaLiga 2024/25 va sumar 0 gols i 0 assistències en 23 partits (1341 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Manu Morlanes?

Manu Morlanes juga al Mallorca.

Quants gols ha marcat Manu Morlanes aquesta temporada?

Manu Morlanes ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la LaLiga 2024/25.

En quina posició juga Manu Morlanes?

Manu Morlanes juga de migcampista.