MyFootballyticsmyfootballytics
P. van Aanholt

P. van Aanholt

Defender · NetherlandsSparta Rotterdam

Temporada 2023/24
Champions League
Resum
4 PJ · 278 min
Partits
4
Titular
4
Minuts
278
Valoració
6.7
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
A porta 25%Fora 75%25%
Rematades a porta
A porta 1 Fora 3
Rematades
4
Rem. a porta
1
Creació
194 passades
Passades
194
Passes clau
5
44%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
1 regats · 9 entrades
Reeixits 100%100%
Regats
Reeixits 1 Fallats 0
50%
Duels guanyats
de 24
Entrades
9
Intercepcions
2
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
2
Faltes rebudes
1

P. van Aanholt juga de defensa al Sparta Rotterdam. A la Champions League 2023/24 va sumar 0 gols i 0 assistències en 4 partits (278 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga P. van Aanholt?

P. van Aanholt juga al Sparta Rotterdam.

Quants gols ha marcat P. van Aanholt aquesta temporada?

P. van Aanholt ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Champions League 2023/24.

En quina posició juga P. van Aanholt?

P. van Aanholt juga de defensa.