MyFootballyticsmyfootballytics
R. Del Castillo

R. Del Castillo

Midfielder · FranceStade Brestois 29

Temporada 2025/26
Ligue 1
Resum
32 PJ · 2643 min
Partits
32
Titular
32
Minuts
2643
Valoració
6.8
Atac
9 gols · 3 assist.
Gols
9
Assistències
3
Gols + assist.
12
Penals marcats
6
de 8
A porta 50%Fora 50%50%
Rematades a porta
A porta 13 Fora 13
Rematades
26
Rem. a porta
13
Creació
1026 passades
Passades
1026
Passes clau
57
74%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
29 regats · 59 entrades
Reeixits 34%Fallats 66%34%
Regats
Reeixits 29 Fallats 57
46%
Duels guanyats
de 352
Entrades
59
Intercepcions
30
Targetes
2 🟨 · 1 🟥
Grogues
2
Vermelles
1
Faltes comeses
28
Faltes rebudes
43

Targeta compartible

Targeta compartible: R. Del Castillo

Descarrega la targeta de R. Del Castillo i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

R. Del Castillo juga de migcampista al Stade Brestois 29. A la Ligue 1 2025/26 va sumar 9 gols i 3 assistències en 32 partits (2643 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga R. Del Castillo?

R. Del Castillo juga al Stade Brestois 29.

Quants gols ha marcat R. Del Castillo aquesta temporada?

R. Del Castillo ha marcat 9 gols i ha donat 3 assistències a la Ligue 1 2025/26.

En quina posició juga R. Del Castillo?

R. Del Castillo juga de migcampista.