
Sergi Palencia
Defender · Spain
Los Angeles FC
Resum34 PJ · 3046 minvaloració 7.1
Resum
34 PJ · 3046 min
Partits
34
Titular
33
Minuts
3046
Valoració
7.1
Atac1 gols · 2 assist.3 G+A
Atac
1 gols · 2 assist.
Gols
1
Assistències
2
Gols + assist.
3
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 3 Fora 4
Rematades
7
Rem. a porta
3
Creació1873 passades44 clau
Creació
1873 passades
Passades
1873
Passes clau
44
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat19 regats · 89 entrades49% duels
Duels i regat
19 regats · 89 entrades
Regats
Reeixits 19 Fallats 30
Duels guanyats
de 364
Entrades
89
Intercepcions
34
Targetes6 🟨 · 0 🟥1 groga / 11.2 faltes
Targetes
6 🟨 · 0 🟥
Grogues
6
Vermelles
0
Faltes comeses
67
Faltes rebudes
42
Sergi Palencia juga de defensa al Los Angeles FC. A la Major League Soccer 2025/26 va sumar 1 gol i 2 assistències en 34 partits (3046 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Sergi Palencia?
Sergi Palencia juga al Los Angeles FC.
Quants gols ha marcat Sergi Palencia aquesta temporada?
Sergi Palencia ha marcat 1 gol i ha donat 2 assistències a la Major League Soccer 2025/26.
En quina posició juga Sergi Palencia?
Sergi Palencia juga de defensa.