
Son Heung-Min
Attacker · Korea Republic
Tottenham
Resum35 PJ · 2948 minvaloració 7.6
Resum
35 PJ · 2948 min
Partits
35
Titular
34
Minuts
2948
Valoració
7.6
Atac17 gols · 10 assist.27 G+A
Atac
17 gols · 10 assist.
Gols
17
Assistències
10
Gols + assist.
27
Penals marcats
2
de 2
Rematades a porta
A porta 40 Fora 23
Rematades
63
Rem. a porta
40
Creació1025 passades69 clau
Creació
1025 passades
Passades
1025
Passes clau
69
Duels i regat39 regats · 21 entrades45% duels
Duels i regat
39 regats · 21 entrades
Regats
Reeixits 39 Fallats 47
Duels guanyats
de 230
Entrades
21
Intercepcions
8
Targetes1 🟨 · 0 🟥1 groga / 12.0 faltes
Targetes
1 🟨 · 0 🟥
Grogues
1
Vermelles
0
Faltes comeses
12
Faltes rebudes
39
Son Heung-Min juga de davanter al Tottenham. A la Premier League 2023/24 va sumar 17 gols i 10 assistències en 35 partits (2948 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Son Heung-Min?
Son Heung-Min juga al Tottenham.
Quants gols ha marcat Son Heung-Min aquesta temporada?
Son Heung-Min ha marcat 17 gols i ha donat 10 assistències a la Premier League 2023/24.
En quina posició juga Son Heung-Min?
Son Heung-Min juga de davanter.