MyFootballyticsmyfootballytics
Tarik Hamamioglu

Tarik Hamamioglu

AttackerHeracles

Temporada 2025/26Eredivisie
Resum
2 PJ · 22 min
Partits
2
Titular
0
Minuts
22
Valoració
6.3
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Fora 100%0%
Rematades a porta
A porta 0 Fora 1
Rematades
1
Rem. a porta
0
Creació
2 passades
Passades
2
Passes clau
0
50%
Precisió de passada
de les passades
Duels i regat
0 regats · 0 entrades
Fallats 100%0%
Regats
Reeixits 0 Fallats 1
0%
Duels guanyats
de 4
Entrades
0
Intercepcions
0
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
0
Faltes rebudes
0

Targeta compartible

Targeta compartible: Tarik Hamamioglu

Descarrega la targeta de Tarik Hamamioglu i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Tarik Hamamioglu juga de davanter al Heracles. A la Eredivisie 2025/26 va sumar 0 gols i 0 assistències en 2 partits (22 minuts).

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Tarik Hamamioglu?

Tarik Hamamioglu juga al Heracles.

Quants gols ha marcat Tarik Hamamioglu aquesta temporada?

Tarik Hamamioglu ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Eredivisie 2025/26.

En quina posició juga Tarik Hamamioglu?

Tarik Hamamioglu juga de davanter.