
Tiago Santos
Defender · Portugal
Lille
Competició: Ligue 1
Resum7 PJ · 405 minvaloració 7.0
Resum
7 PJ · 405 min
Partits
7
Titular
4
Minuts
405
Valoració
7.0
Atac0 gols · 0 assist.0 G+A
Atac
0 gols · 0 assist.
Gols
0
Assistències
0
Gols + assist.
0
Penals marcats
0
Rematades a porta
A porta 4 Fora 3
Rematades
7
Rem. a porta
4
Creació183 passades5 clau
Creació
183 passades
Passades
183
Passes clau
5
Duels i regat12 regats · 12 entrades63% duels
Duels i regat
12 regats · 12 entrades
Regats
Reeixits 12 Fallats 8
Duels guanyats
de 64
Entrades
12
Intercepcions
2
Targetes1 🟨 · 0 🟥1 groga / 6.0 faltes
Targetes
1 🟨 · 0 🟥
Grogues
1
Vermelles
0
Faltes comeses
6
Faltes rebudes
10
Tiago Santos juga de defensa al Lille. A la Ligue 1 2024/25 va sumar 0 gols i 0 assistències en 7 partits (405 minuts).
Preguntes freqüents
Per quin equip juga Tiago Santos?
Tiago Santos juga al Lille.
Quants gols ha marcat Tiago Santos aquesta temporada?
Tiago Santos ha marcat 0 gols i ha donat 0 assistències a la Ligue 1 2024/25.
En quina posició juga Tiago Santos?
Tiago Santos juga de defensa.