MyFootballyticsmyfootballytics
Tijmen Holla

Tijmen Holla

Goalkeeper · NetherlandsExcelsior

Temporada 2025/26Eredivisie
Resum
1 PJ · 60 min
Partits
1
Titular
0
Minuts
60
Valoració
6.5
Porteria
3 aturades
Aturats 43%Gol 57%43%
Remats a porta
Aturats 3 Gol 4
Aturades
3
Gols encaixats
4
Creació
40 passades
Passades
40
Passes clau
1
62%
Precisió de passada
de les passades
Targetes
0 🟨 · 0 🟥
Grogues
0
Vermelles
0
Faltes comeses
1
Faltes rebudes
0

Targeta compartible

Targeta compartible: Tijmen Holla

Descarrega la targeta de Tijmen Holla i comparteix-la a les xarxes. Personalitza les estadístiques →

Tijmen Holla és porter del Excelsior. A la Eredivisie 2025/26 va disputar 1 partit (60 minuts), amb 3 aturades i 4 gols encaixats.

Preguntes freqüents

Per quin equip juga Tijmen Holla?

Tijmen Holla juga al Excelsior.

Quantes aturades ha fet Tijmen Holla aquesta temporada?

Tijmen Holla ha fet 3 aturades en 1 partit.

En quina posició juga Tijmen Holla?

Tijmen Holla juga de porter.